Máte blízký vztah k domácím zvířatům?

Děkujeme, že kupujete výrobky značek Pedigree® a Whiskas®. Pomáháte tím opuštěným psům a kočkám v útulcích na území České republiky.

 

Máte doma psa nebo kočku? Snažíte se jim zajistit co nejlepší podmínky pro život, dávat jim lásku a péči? Pak hledáme právě VÁS.

Kampaň POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH potřebuje Vaši podporu.

Proč? Protože VÁM není osud opuštěných zvířat lhostejný. Útulky v České republice v současné době pečují o cca 7 000 bezprizorných psů a koček, kteří se vinou člověka ocitli bez domova a potřebují naši pomoc. Pomozte i VY.

Kampaň POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH realizujeme v České republice již od roku 2009. V roce 2012 jsme kampaň spustili i na Slovensku. Přispět na krmivo pro opuštěné psy a kočky v útulcích můžete i VY, a to nákupem jakéhokoliv výrobku značek Pedigree a Whiskas v období 21. 8. - 5. 11. 2016. Pomozte nám v tomto roce překonat 45,2 tuny darovaného krmiva, které jsme vybraným útulkům v rámci kampaně rozdali v roce 2015.

Celkové množství prodaného krmiva značek Pedigree a Whiskas bude přepočítáno na psí nebo kočičí misky, dle potřeb útulků. V minulém roce se nám společně podařilo naplnit 150 498 psích a 192 000 kočičích misek.